INFO

Zubní implantáty

Zubní implantáty (zubní náhrady) splní váš sen o dokonalém úsměvu

Zubní implantáty představují dlouhodobé a moderní řešení při ztrátě jednoho nebo více zubů. Vyplňují prostor po chybějících zubech a zabraňují ztrátě kostní hmoty.

Zubní implantáty – stabilní základ pro váš nový úsměv

Zubní implantáty jsou titanové šrouby nahrazující kořen zubu. Základem je titan, který je lidským organismem dobře snášen (biokompatibilní). Mají speciální povrchovou úpravu, která zabezpečuje jejich vhojení.

Zavedení zubního implantátu do čelistní kosti je krátký a bezbolestný chirurgický zákrok. Implantáty srostou s čelistí, a tím vytvoří stabilní základ pro vaše nové zuby. Na umělý kořen se pak zhotoví korunka, můstek nebo jiný druh zubních protéz.

V naší ordinaci v Ostravě používáme kvalitní zubní implantáty značek Straumann a Dentis.

Aby vám zubní náhrady po dlouhá léta dobře sloužily, musí být prováděna správná hygiena a péče. Jak o své zubní implantáty pečovat, vám v naší ordinaci rádi poradíme.

Zubní náhrady vám vrátí dokonalý úsměv a posílí sebevědomí

Kromě životně důležitých funkcí jako je kousání a žvýkání plní zubní náhrady také funkci estetickou, neboť jsou rozhodující pro celkový výraz obličeje, osobitý šarm a dokonalý úsměv.

Výborný stav chrupu je předpokladem pro bezchybnou výslovnost a dodává pocit spokojenosti v každém okamžiku. Je také naší vizitkou, podle které nás okolí hodnotí. Jak je zdraví zubů důležité, dokážeme bohužel často ocenit, až když je pozdě, v okamžiku, kdy o některý zub přijdeme.

Zubní implantáty Ostrava

Zavádění zubního implantátu provádí zubař – implantolog. Veškeré zákroky provádíme v naší ordinaci v Ostravě. Jste z Frýdku – Místku, Havířova, Opavy, Olomouce, Hranic, Karviné, Nového Jičína, Třince či Ostravy a potřebujete zubní implantáty? Kontaktujte nás!

Máte zájem o naše služby?

Napište nám přímo z těchto stránekVážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.

 
 * – povinné údaje


Naše práce Ceník Kontakty Náš tým   Ochrana osobních údajů

© 2015 – 2023 MDDr. Ondřej Vicher & MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign