INFO

All on four

All on four je speciální metoda ošetření horní a dolní bezzubé čelisti. Výhoda tohoto ošetření spočívá v tom, že použijeme pro každou čelist pouze čtyři zubní implantáty, které nesou fixní (pevný) můstek. Další výhodou je, že se při operacích vyhýbáme výraznějším augmentacím kostní tkáně (zvětšování objemu kosti pro implantáty). Ošetření je také méně traumatické pro pacienta.Tyto pozitivní faktory ovlivňuji cenu ošetření, která je výrazně nižší než při běžném ošetření bezzubých čelistí a snižují délku celkové terapie (menší nutnost augmentace kosti a tímto kratší doba hojení).

horní čelisti odpadá augmentace kosti postranních úseků tzv. Sinus liftu (doplnění kosti do čelistní dutiny), který je většinou nezbytný při standardním ošetření. Využíváme skloněných implantátů, kterými se vyhýbáme čelistním dutinám, ale přesto svými krčkovými částmi zasahují dostatečně dozadu, aby podepřely pevnou náhradu.

dolní čelisti se pro změnu vyhýbáme nervům a cévám, které prochází zadními úseky dolní čelisti. Postranní zubní implantáty jsou vedeny šikmo nad těmito strukturami. Krčky implantátů zůstávají po zavedení nad výstupem nervů a cév, a opět slouží jako dostatečná opora pro zadní úsek pevného můstku.

Vzhledem k výhodám, které toto ošetření přináší (nižší cena, čas, trauma), je tato metoda v naší praxi velice oblíbená a hojně používaná. U většiny lidí je realizovatelná, ale jsou případy, kdy se musí použít jiné metody ošetření (např. výrazný nedostatek kosti, špatné anatomické poměry, atd.).
Máte zájem o naše služby?

Napište nám přímo z těchto stránekVážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.

 
 * – povinné údaje


Naše práce Ceník Kontakty Náš tým   Ochrana osobních údajů

© 2015 – 2024 MDDr. Ondřej Vicher & MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign