INFO

Ošetření bezzubé čelisti

Problém ztráty všech zubů v celé čelisti lze řešit dvěma způsoby.

V prvním případě je to ošetřeni pomoci zavedeni určitého počtu implantátů do dané čelisti a následným vyhotovením můstku (nejčastěji Branemarkova typu). Tento můstek je následně na implantáty pevně našroubovaný a nelze jej pacientem sundat (tzv. zuby napevno).

Pro tyto ošetření používáme nejčastěji čtyři implantáty pro jednu čelist (tzv. Allon 4) nebo pět až šest implantátů. Vetší počet zubních implantátů je vetšinou zbytečný, ale v některých případech se počet zvýšit může. Každý pacient je jiný a proto se ke každému ošetření musí přistupovat individuálně.

Druhou možností jsou tzv. hybridní náhrady. Stejně jako v prvním případě se zavede určitý počet implantátů do čelisti a ty jsou následně osazený tzv. lokátory nebo trmeny, které funguji jako fixátory pro danou zubní náhradu. Ta se do daných fixačních prvku nacvakuje. Tato náhrada je snímací a pacient jí čistí mimo ústa. Toto ošetřeni provádíme nejčastěji na čtyři implantáty. V dolní čelisti lze použít i pouze dva zubní implantáty.

Ošetření provádí zubař – implantolog. Veškeré zákroky provádíme v naší ordinaci v Ostravě. Jste z Frýdku – Místku, Opavy, Olomouce, Havířova, Hranic, Karviné, Nového Jičína, Třince či Ostravy a potřebujete zubní implantáty? Kontaktujte nás!


Máte zájem o naše služby?

Napište nám přímo z těchto stránekVážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.

 
 * – povinné údaje


Naše práce Ceník Kontakty Náš tým   Ochrana osobních údajů

© 2015 – 2024 MDDr. Ondřej Vicher & MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign